My Obsessions and Essentials

Mé nejoblíbenější produkty MANUFAKTURA

21. září 2016 v 9:15 | Kris
Dneska bych se s vámi chtěla podělit o pár mých oblíbenců od značky Manufaktura.

Značku jsem objevila asi před pěti lety, kdy jsem dostala jako dárek Balzám na vlasy se solí z Mrtvého moře. S maskou jsem byla spokojená a tak jsem v nákupních centrech začala pokukovat po kamenných obchodech Manufaktury a začala jsem zjišťovat, co je to za značku, jaké výrobky mají..

Ještě větší nadšení ale nastalo, když jsem pod vánočním stromečkem rozbalila sadu s vůní Grepu a pomeranče. Tímto jsem výrobkům Manufaktura docela podlehla. A z grepové vůně se stala má nejoblíbenější vůně od Manufaktury.

Líbí se mi celkový koncept značky, líbí se mi styl, jakým výrobky prezentují a navíc mimo stálé řady výrobků mají na každé roční období tématické limitované kolekce. Takže pořád je na co se těšit, pořád je něco nového.. a když už vám limitka zrovna nevoní nebo nevyhovuje, stále můžete sáhnout po ověřených stálicích.

1. Manufaktura vyrábí ty nejlepší krémy na ruce! Od doby, co jsem je zkusila, jiné nepoužívám. Krásné ruce hydratují, zjemní a vždycky skvěle voní.

Mé nejoblíbenější produkty YVES ROCHER

4. září 2016 v 15:27 | Kris
Značku Yves Rocher jsem objevila asi před dvěma lety a byla to nejspíš láska na první pohled. A na celý život.

Když jsem hledala vlasovou péči bez silikonů za rozumnou cenu, natrefila jsem právě na šampony a kondicionéry této značky. A odcházela jsem z obchodu hned s několika lahvičkami.

Má první zkušenost se šampony byla velice dobrá, tak jsem se do obchodu začala vracet. Pokaždé jsem si prohlédla sortiment a občas jsem si odnesla i něco jiného, než jen šampon.

Nyní už jejich šampony nějákou dobu nepoužívám, potřebovala jsem po tak dlouhé době změnu. Ale určitě se k nim zase vrátím. Je ale spousta dalších věcí, které mi přirostly k srdci a už se bez nich neobejdu.

1. Výrobky z řady Pure System jsou pro mě zlatým grálem v péči o pleť. Mám smíšenou až mastnou pleť náchylnou k tvorbě pupínků. Dalo by se říct, že tato řada mi nejméně ze 70% pomohla se nedokonalostí a mastící se pleti zbavit! Opravdu mohu doporučit všemi deseti.

↓↓↓Celý článek↓↓↓
 
 

Reklama